Anime & RPG
Admina iti ureaza "Bun venit!".
Iar acum, ca tot esti aici, arunca o privire pe forum si daca te hotarasti inscrie-te si tu.Iar intai de toate, trebuie sa sti ca inscrierea va fi efectuata automat si vei putea utiliza forumul imediat dupa aceea.Te asteptam!
Iar daca esti deja membru, logheaza-te si vezi ce-ai pierdut cat timp ai lipsit. (chiar si pentru un minut :D)



Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Anime & RPG
Admina iti ureaza "Bun venit!".
Iar acum, ca tot esti aici, arunca o privire pe forum si daca te hotarasti inscrie-te si tu.Iar intai de toate, trebuie sa sti ca inscrierea va fi efectuata automat si vei putea utiliza forumul imediat dupa aceea.Te asteptam!
Iar daca esti deja membru, logheaza-te si vezi ce-ai pierdut cat timp ai lipsit. (chiar si pentru un minut :D)

Anime & RPG
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

La supermarket

In jos

La supermarket Empty La supermarket

Mesaj Scris de Vizitato Joi Oct 29, 2009 4:44 am

Ma aflam in raionul de alimente si racoritoare. Ma duc prima data la raftul cu ciocolata si bomboane de ciocolata si uitandu-ma la ciocolate gasesc marca cea mai ieftina la 0,31 JPY din care iau 5 bucati, apoi cautand un suc gasesc cel mai ieftin suc, 3 litri la 0.27 JPY din care iau 3 peturi, apoi indreptandu-ma spre raftul cu biscuiti iau 5 pachete de biscuiti la 1.1 JPY/pachet apoi ma indrept spre sectorul lactate.
Anonymous
Vizitato
Vizitator


Sus In jos

La supermarket Empty Re: La supermarket

Mesaj Scris de Shaychan Vin Noi 20, 2009 3:10 am

Cautand produsele dorite, o vad pe Lum.
-Hey,Lum!
Shaychan
Shaychan
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 380
Data de inscriere : 04/08/2009

http://h2o1.3xforum.ro

Sus In jos

La supermarket Empty Re: La supermarket

Mesaj Scris de Vizitato Vin Noi 20, 2009 3:17 am

Hey, salut! Ce mai faci?
Anonymous
Vizitato
Vizitator


Sus In jos

La supermarket Empty Re: La supermarket

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum