Anime & RPG
Admina iti ureaza "Bun venit!".
Iar acum, ca tot esti aici, arunca o privire pe forum si daca te hotarasti inscrie-te si tu.Iar intai de toate, trebuie sa sti ca inscrierea va fi efectuata automat si vei putea utiliza forumul imediat dupa aceea.Te asteptam!
Iar daca esti deja membru, logheaza-te si vezi ce-ai pierdut cat timp ai lipsit. (chiar si pentru un minut :D)



Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Anime & RPG
Admina iti ureaza "Bun venit!".
Iar acum, ca tot esti aici, arunca o privire pe forum si daca te hotarasti inscrie-te si tu.Iar intai de toate, trebuie sa sti ca inscrierea va fi efectuata automat si vei putea utiliza forumul imediat dupa aceea.Te asteptam!
Iar daca esti deja membru, logheaza-te si vezi ce-ai pierdut cat timp ai lipsit. (chiar si pentru un minut :D)

Anime & RPG
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

La florarie -> prima misiune -> partea 2

In jos

La florarie -> prima misiune -> partea 2 Empty La florarie -> prima misiune -> partea 2

Mesaj Scris de Vizitato Sam Oct 03, 2009 12:22 am

Intru in florarie si spun floraresei:
- Hey..am o misiune si...am auzit ca tu poti sa imi dai 3 flori de bumbac..
Anonymous
Vizitato
Vizitator


Sus In jos

La florarie -> prima misiune -> partea 2 Empty Re: La florarie -> prima misiune -> partea 2

Mesaj Scris de Shaychan Lun Oct 05, 2009 1:31 am

"Hmm....ai cumva o misiune in care trebuie sa gasesti 10 flori de bumbac?Ah, da!Imi amintesc de tine.Am 3 flori pe care sa ti le dau, dar intai am nevoie sa ma ajuti cu ceva.Am nevoie de hartie de impachetat niste buchete.Te poti duce la librarie sa-mi iei cateva?"

*Ajutor: Oras->deschizi un topic->cand e gata,te poti intoarce sa iei cele 3 flori de bumbac
Shaychan
Shaychan
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 380
Data de inscriere : 04/08/2009

http://h2o1.3xforum.ro

Sus In jos

La florarie -> prima misiune -> partea 2 Empty Re: La florarie -> prima misiune -> partea 2

Mesaj Scris de Vizitato Dum Apr 11, 2010 2:25 am

- Am adus hartiile .Poftim *Ii da hartiile*
Anonymous
Vizitato
Vizitator


Sus In jos

La florarie -> prima misiune -> partea 2 Empty Re: La florarie -> prima misiune -> partea 2

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum