Anime & RPG
Admina iti ureaza "Bun venit!".
Iar acum, ca tot esti aici, arunca o privire pe forum si daca te hotarasti inscrie-te si tu.Iar intai de toate, trebuie sa sti ca inscrierea va fi efectuata automat si vei putea utiliza forumul imediat dupa aceea.Te asteptam!
Iar daca esti deja membru, logheaza-te si vezi ce-ai pierdut cat timp ai lipsit. (chiar si pentru un minut :D)



Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Anime & RPG
Admina iti ureaza "Bun venit!".
Iar acum, ca tot esti aici, arunca o privire pe forum si daca te hotarasti inscrie-te si tu.Iar intai de toate, trebuie sa sti ca inscrierea va fi efectuata automat si vei putea utiliza forumul imediat dupa aceea.Te asteptam!
Iar daca esti deja membru, logheaza-te si vezi ce-ai pierdut cat timp ai lipsit. (chiar si pentru un minut :D)

Anime & RPG
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Prin mansarda.....

2 participanți

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

In jos

Prin mansarda..... - Pagina 2 Empty Re: Prin mansarda.....

Mesaj Scris de Vizitato Sam Oct 31, 2009 5:25 am

-Am vrut eu verde da nah ea a vrut roz daca ai fi fost aici mai devreme cu cateva minute poate supuneam la vot si iesea 2 contra 1 si atunci s-ar fi vopsit verde. Cat despre carti sunt interesante toate. Prefer sa le sortam pe domenii si pe ordine alfabetica iar alegerea e a ta daca ordinea alfabetica se refera la titluri sau la numele autorilor. Numai sa nu aud pe nimeni ca ar vrea sa arunce vreo carte la gunoi.
Anonymous
Vizitato
Vizitator


Sus In jos

Prin mansarda..... - Pagina 2 Empty Re: Prin mansarda.....

Mesaj Scris de Shaychan Vin Noi 20, 2009 3:04 am

-Aici ai dreptate.Sa le punem in ordine alfabetica dupa numele cartilor.
Shaychan
Shaychan
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 380
Data de inscriere : 04/08/2009

http://h2o1.3xforum.ro

Sus In jos

Prin mansarda..... - Pagina 2 Empty Re: Prin mansarda.....

Mesaj Scris de Vizitato Vin Noi 20, 2009 3:16 am

Deci sa ne organizam:
Eu te ajut pe tine cu cartile in timp ce taiga vopseste primul perete, apoi toate 3 vom lua cate un perete la vopsit.
Anonymous
Vizitato
Vizitator


Sus In jos

Prin mansarda..... - Pagina 2 Empty Re: Prin mansarda.....

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum